آشنایی با چربی گیر های Belt/Tube Skimmer شرکت مهندسی و ساخت کندو

آشنایی با چربی گیر های Belt/Tube Skimmer

در این مقاله با چربی گیر های Belt/Tube Skimmer شرکت مهندسی و ساخت کندو و نحوه عملکرد آنها آشنا می شویم

چربی گیر های Belt/Tube Skimmer شرکت مهندسی و ساخت کندو بر روی سازه ایستاده نصب می شوند و می تواند رروغن، چربی، سوخت و سایر هیدروکربن های شناور از سطح پساب جمع آوری کنند. این چربی گیرها از یک تسمه مقاوم در برابر خوردگی استفاده می کنند که به داخل پساب یا محیط آلوده رفته تا عملیات جمع آوری سطحی انجام شود. تسمه از میان تیغه های تمیزکننده عبور می کند که باعث می شود روغن از دو طرف محیط خارج می شود.
چربی گیر های Belt/Tube Skimmer شرکت مهندسی و ساخت کندو وسیله ای مطمئن و موثر برای جداسازی روغن و گریس شناور از آب، تحت سخت ترین شرایط است. این دستگاه از تفاوت در وزن مخصوص و کشش سطحی بین روغن و آب استفاده می کند. این ویژگی های فیزیکی به دستگاه اجازه می دهد تا گریس، روغن و سایر مایعات هیدروکربنی را هنگام عبور تسمه از سطح آب جذب کند. کمربند موجود در دستگاه به طور خاص برای مشتری طراحی و انتخاب شده است می شود . در نهایت روغن جمع آوری شده در یک ظرف جمع آوری خواهد شد.

چربی گیر Belt Tube Skimmer

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه این محصول مراجعه کنید. همچنین در لینک زیر می توان نحوه عملکرد دستگاه چربی گیر Belt/Tube Skimmer شرکت مهندسی و ساخت کندو را مشاهده کرد:
فیلم نحوه عملکرد دستگاه چربی گیر Belt/Tube Skimmer

جهت اطلاع از انواع محصولات شرکت مهندسی و ساخت کندو شامل پکیج تصفیه فاضلاب، دستگاه تصفیه آب RO، انواع دستگاه اولترافیلتراسیون، انواع سپتیک و چربی گیر، فیلترهای شنی و کربنی و دیگر محصولات با ما تماس بگیرید.

نظرات

 
 
Captcha